21 Ağustos 2007 Salı

İNCİLER DEVAM

BAŞARIYA UZAKLIĞINIZ BİR TUTUM KADARDIR.

HİÇBİRŞEY GÖRÜNDÜĞÜ KADAR ZOR DEĞİLDİR;HERŞEY BEKLEDİĞİMİZDEN DAHA ÖDÜLLENDİRİCİDİR.YOLUNDA GİDEBİLECEK BİRŞEY VARSA,MUTLAKA EN UYGUN ZAMANDA YOLUNDA GİDER.

OLMAK İSTEDİĞİNİZ KİŞİYE YARAŞIR ŞEKİLDE YÜRÜYÜN,KONUŞUN,DAVRANIN VE DÜŞÜNÜN(TUTUMDAN ÖNCE
DAVRANIŞ GELİR)

BAŞARILI,OLUMLU DÜŞÜNCELERİ AKLINIZDAN ÇIKARMAYIN.

ETRAFA MUTLULUK,GÜVEN VE AMAÇ SAÇIN.

KARŞILAŞTIĞINIZ HER İNSANA,DÜNYADA EN ÖNEMLİ İNSAN OYMUŞ GİBİ DAVRANIN.

KENDİSİNE BİR SORUNU ÇÖZMESİNDE YARDIM ETMEYE ÇALIŞAN BİR İNSANA KİM KARŞI KOYABİLİR?

DİĞER İNSANLARA YARDIM ETMEK,ONLARA DAHA MUTLU VE DAHA KOLAY BİR YAŞAM SAĞLAMAK ÜZERE YOLA ÇIKANLAR,EN ÜSTÜN SATICILARDIR.

VAZGEÇMEK,GEÇİCİ BİR SORUN İÇİN KALICI BİR ÇÖZÜM OLUR.

EVEEET BUNLAR YILLAR ÖNCE OKUDUĞUM OG MANDİNO'NUN DÜNYADAKİ EN BÜYÜK SATICI ADLI KİTABINDAN.BEN YILLARDIR SATIŞ YAPAN BİRİ OLARAK ŞUNUDA EKLEMEK İSTİYORUM HERKESE HAK ETTİĞİ KADAR SAYGI GÖSTERİLMELİ.
BEN NEMİ SATIYORUM?ÜLKEMİZDE ÜRETİLEN EN İYİ YAPI MALZEMELERİ FİRMASININ ÜRÜNLERİNİ.BANYO,MUTFAK,YER,DUVAR DÖŞEMELERİ,ARMATÜRLER,AKSESUARLAR,BANYO MOBİLYALARI.HER GİTTİĞİM YERDE TAŞLARI,VİTRİFİYELERİ,TASARIMLARI,UYGULAMALARI İNCELERİM SANIRIM MESLEK HASTALIĞI:))BİNLERCE İNSANA MALZEME SATMIŞIMDIR .HERŞEY ÖNCE KARŞINDAKİNİ DİNLEMEKLE BAŞLAR ONU ÇÖZDÜĞÜNÜZDE SATIŞ GERÇEKLEŞİR.HER İNSANIN ALIŞVERİŞ TARZI FARKLIDIR.SATIŞI VE VERİLEN HİZMETİ ELİNİZDEN GELDİĞİNCE EN İYİ ŞEKİLDE VE SERİ OLARAK SUNMALISINIZ Kİ MÜŞTERİYİ KAZANIN.BU ARADA ÖDEMELERLE İLGİLİ SIKINTILARI ATLIYORUM HERKESE HAYIRLI ÖDEMESİ NAKİT MÜŞTERİLER DİLİYORUM...

1 yorum:

Asortik Krep dedi ki...

Şu mesleğini 10 gün önce yazsaydın da bizde faydalansaydık fikirlerinden :)
Yine de bunu bildiğim iyi oldu :)